File Sektöründe Çeyrek Asırlık Tecrübeye Sahibiz.
Ertuğrul Gazi Mah.

M.Aksoy Sok. No: 92/A

+90 545 204 0658

ankarainsaatfilesi@gmail.com

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

AnasayfaGizlilik ve Güvenlik Politikası

Web sitemizde verilen tüm servisler Ertuğrul Gazi Mah. M.Aksoy Sok. No: 92/A Sincan/Ankara adresinde kayıtlı Ankara İnşaat Filesi firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Ankara İnşaat Filesi müşteri memnuniyeti ve güvenliği çerçevesinde, müşteri odaklı hizmet felsefesi ile Güvenlik Filesi Hizmetleri sunmaktadır. Firmamız kurumsal internet sitesi sisteme kaydetmiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıdaki kuralları esas almaktadır.

  • Kurumsal İnternet Sitemizden sadece ürün/hizmet başvurusu amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
  • Kurumsal İnternet Sitemize kaydedilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
  • Ankara İnşaat Filesi söz konusu bilgileri müşterilerimizin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
  • Ankara İnşaat Filesi bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.
  • Kurumsal İnternet Sitemizden diğer web sitelerine link verilmesi halinde, Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece kendi Kurumsal İnternet Sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır.
  • Kurumsal İnternet Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları Firmamıza aittir.

Firmamız, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için ankarainsaatfilesi@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Firma Unvanı : Ankara İnşaat Filesi

Adres : Ertuğrul Gazi Mah. M.Aksoy Sok. No: 92/A Sincan/Ankara

Eposta : ankarainsaatfilesi@gmail.com

Tel :+90 545 204 0658

E-Bültenimize Kaydolun!

Firmanızın son haberlerini ve etkinliklerini kaçırmayın.
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Ankara İnşaat Filesi

İç ve dış piyasanın taleplerini karşılayan firmamız file ağ imalatı konusunda aranılan marka özelliğini taşımaktadır. Filelerimiz yüksek mukavemetli naylon iplerden itina ile imal edilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. İstenilen ebatta, kalınlıkta ve renkte üretimimiz mevcuttur.

Ücretsiz Teklif Alın!
+90 545 204 0658
Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Detaylı Bilgi Al
İletişim
Ertuğrul Gazi Mah. M.Aksoy Sok. No: 92/A Sincan/Ankara
+90 545 204 0658
ankarainsaatfilesi@gmail.com
Bizi Takip Edin!

ankara-insaat-filesi-footers-ico Copyright © Ankara İnşaat Filesi 2020 Tüm hakları Saklıdır. Tasarım BWT

Call Now ButtonHEMEN ARA!