İnşaat Filesi Bursa, inşaatlarda çalışan işçilerin düşme sonucu ölüm yaralanma vs. gibi sonuçların önüne geçmek için kullanılan filelerdir. Üstelik inşaat filesi; inşaat malzemelerin düşmesi engellemek içinde kullanılmaktadır.

İnşaat Filesi Fiyatları

Kullanılan malzeme, ebat ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. İnşaat filesi fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız tüm file çalışmalarını galerimizden bakarak inceleyebilirsiniz. İnşaat güvenlik filesi siparişleriniz için +90 545 204 0658 ‘nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.
 
İş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygundur. Tüm güvenlik filesi ürünlerimiz polyamidden yapılmaktadır. Filelerimiz, UV katkılı ve el örgüsüdür. Bu nedenle zedelenmeye, ıslanmaya ve güneş ışığına karşı dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.
 
Firmamız  yılların deneyimi ve kendini sürekli güncelleyen politikamız ile her geçen gün daha da büyümekteyiz. File teknolojisini yakından takip eden ve birinci sınıf kalite güvenlik filesi üretimi ve montajını gerçekleştiriyoruz.
 
Müşterilerimizin siparişlerine özel ölçülerde, ip kalınlığında, göz aralığında üretim gerçekleştirmekteyiz. Üstelik isterseniz standart ölçüler ve istenilen ölçülerde toptan üretimde yapmaktayız.
İnşaat iskele filesi, çalışanların diğer sistemlerde olduğu gibi hareketlerini kısıtlanmadığından yapılan işlerin daha rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Dolayısıyla zaman ve masraflardan tasarruf edilir.

İnşaat güvenlik ağı ve emniyet filesi fiyatları için İnşaat Filesi Bursa olarak bizden fiyat alabilirsiniz. Yüksekte çalışma yönetmeliği ve TS EN 1263 standartları gözetilerek üretilen iş güvenliği ekipmanlarımız ile hem çalışanlarınızı hem de işinizi güvence altına alın, işinizi şansa bırakmayın!

İnşaat güvenlik filesi fiyatları ve montajı, yaşam hattı, güvenlik ağı fiyatları, balkon güvenlik filesi fiyatı, halı saha üst filesi fiyatları, korkuluk ve merdiven güvenlik filesi fiyatları & uygulamalarını Türkiye’nin her yerinde yapmaktayız.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile asansör boşluğu filesi güvenlik ağları montajı ve imalatı hizmetlerini vermekteyiz. Sonuç olarak kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.