Balkon filesi yüksek katlı binalarda özellikle çocuk, evcil hayvan sahibi kişilerin tercih ettiği çeşididir. Yüksek kattan düşme, sarkmaları engellemek amaçlı tasarlanan bu ürünler ayrıca kuş koruma görevi de sağlamaktadır. Balkon güvenlik ağı fiyatları, kaliteli balkon güvenlik filesifile çeşitleri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçiniz.

Çocuk aralığını firmamız imalatçı olduğundan aldığı güçle en düşük düzeylerde tutulmakta, siz değerli müşterilerimize en doğru balkon filesi fiyatı ile en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Fakat aramasını yapanlar doğru adrestesiniz.

Yırtılma deforme olma gibi kötü yanları olsa da bu eksi özellikleri kaliteli file kullanarak daha az oranda karşılaşabilirsiniz. Ankara'da gelmektedir. Tecrübelerimizi sahada paylaşacak yeni müşterilerimizi beklemekteyiz.

Balkon Filesi

Ankara İnşaat Filesi olarak,  ,  ,  balkon filesi,  dış cephe filesi,  ,  ,  ,  galeri boşluğu filesi,  ,  dolu koruma filesi,  halı saha filesi,  havuz filesi,  hayvan yakalama filesi,  , malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Balkon Filesi?

Ankara İnşaat File ile bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm  güvenlik filesi veya  güvenlik ağı ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp veya mesaj atarak fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Filesi?

Kullandığı inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşmeye ve tutmaya karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir.

Sonuç olarak çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır. Üstelik düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Üstelik son derece görseldir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar.
  • Uygun şekilde kurulmuş file sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar.
  • En önemlisi çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Güvenlik Ağı firması olarak Neden Türkiye'de Güvenlik Ağı Sektöründe En İyisiyiz?

Hemen Bizlerle İletişime Geçin!

Güvenlik filesi olarak bizleri +90 545 204 0658 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.