fiyatları, yüksekten düşmelerde can kaybı oranını azaltmak için kullanılan bir güvenlik ekipmanıdır. Gerekli standartlarda üretilen ve sahaya olması gerektiği gibi yerleştirilebilecek güvenlik filesi fiyatları hayat kurtarır.

Yırtılma deforme olma gibi kötü yanları olsa da bu eksi özellikleri kaliteli file kullanarak daha az oranda karşılaşabilirsiniz. Tecrübelerimizi sahada paylaşacak yeni müşterilerimizi beklemekteyiz.

Güvenlik filesi

olarak, , filesi, , dış cephe filesi, emniyet filesi, balık ağları, bina güvenlik filesi, galeri boşluğu filesi, güvenlik filesi, dolu koruma filesi, , , , , malzeme satışı sunmaktayız.

Neden Güvenlik Filesi?

Ankara İnşaat File ile bünyesinde bulunan güvenlik filelerimiz TSE standartlarına uygun polyester ipliklerden üretilmektedir. Tüm güvenlik filesi veya ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Hemen bizi arayıp veya mesaj atarak fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik filesi fiyatları Nedir?

Kullandığı inşaatların dış cephelerinden yüksekten aşağıya düşmeye ve tutmaya karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının veya herhangi bir yapı malzemesinin düşmesini dış cepheye takılan ağlar sayesinde engeller.

Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir.

Sonuç olarak çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır. Üstelik düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlar.

Güvenlik filesi fiyatları Fiyatı

Ankara inşaat filesi olarak her türlü güvenlik filesinin imalatını yapmaktayız. File siparişlerinizin boyut ve file özelliklerine göre güvenlik filesi fiyatları fiyatları değişiklik göstermektedir. Detaylı fiyat için bizlere +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Ağının Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem düşük teknoloji olduğundan, kullanımı kolaydır.
  • Sistem kurulduğunda açıkça yerinde durmaktadır. Üstelik son derece görseldir.
  • Güvenlik ağının kullanılması, çalışanların hareketleri diğer bazı sistemlerde olduğu gibi kısıtlanmadığından yapılan işlerin rahat ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar.
  • Uygun şekilde kurulmuş file sayesinde çalışanların güvende olma hisleri artar.
  • En önemlisi çalışanlar sadece işlerine odaklanabilirler.

Güvenlik Ağı firması olarak Neden Türkiye'de Güvenlik Ağı Sektöründe En İyisiyiz?

Hemen Bizlerle İletişime Geçin!

Ankara inşaat filesi olarak bizleri +90 554 496 51 32 numaralı telefon ile 7/24 arayabilirsiniz.